kks kalisz kotwica kołobrzeg

i

Autor: fot. mn/eska.pl KKS Kalisz podczas meczu z Kotwicą Kołobrzeg

sport

Nowy sezon, nowy skład? Zmiany w KKS Kalisz

2023-06-12 9:25

Zmiany są nieuniknione, ale trzon drużyny powinien pozostać ten sam. Za kilka dni dowiemy się, jak będzie wyglądał skład KKS Kalisz w nowym sezonie.

Z klubem mogą pożegnać się młodzi zawodnicy. Mogą dostać propozycje z wyższych lig:

- Nie wszystkich uda nam się utrzymać. Mówię o zawodnikach, którzy wykorzystali ten sezon, wystrzelili. Ich pewnie zobaczymy w wyższych ligach. Na pewno jednak będziemy chcieli utrzymać trzon drużyny i chcemy też, by jeszcze kilku zawodników doszło

- mówi Robert Trzęsała, prezes KKS Kalisz.

Klub chce dalej współpracować także z trenerem Bartoszem Tarachulskim. Jak podkreśla prezes KKS-u, wszystko zależy jednak od ewentualnych ofert, jakie może otrzymać szkoleniowiec Trójkolorowych:

- Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to dalej będzie z nami, ale niewykluczone, że dostanie propozycje z wyższej ligi i wtedy będziemy musieli szukać kogoś na jego miejsce.

Teraz Trójkolorowi odpoczywają po zakończonym sezonie eWinner 2. ligi piłki nożnej. Do treningów wrócą pod koniec miesiąca. Kakaesiakom kibicuje radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE