jedzenie

i

Autor: pixabay

kuchnia

Kalisz. Szykuje się BARDZO SMACZNY weekend majowy!

2024-04-16 6:54

Szykuje się bardzo smaczny długi majowy weekend w Kaliszu. A to za sprawą kilku festiwali smaków. Wszystkie dziać się będą przy Baszcie Dorotka w dniach od 3 do 5 maja.

Smakosze czeka was prawdziwa uczta! Kuchnie świata zawładną Kaliszem w długi majowy weekend. Od 3 do 5 maja przy Baszcie Dorotka trwać będzie kilka festiwal smaków, w tym festiwal kuchni azjatyckiej.

- Festiwal Azjatycki to wydarzenie dla miłośników kuchni dalekowschodniej. Na stoiskach pojawią się specjaliści, którzy pozwolą nam rozsmakować się w kulinarnych tajemnicach Azji. W trakcie festiwalu będzie można spróbować tradycyjnych azjatyckich potraw takich jak sajgonki, ramen czy pad thai a także zapoznać się ze słodkościami znanymi z różnych regionów Azji - zapraszają organizatorzy.

Ale nie tylko tych potraw będzie można spróbować. Bo do wyboru będą liczne kuchnie świata. Całości będzie też towarzyszył festiwal trunków.

Trzy dni ciekawych smaków - to na pewno propozycja godna rozważenia, szczególnie w długi majowy weekend, kiedy będzie wolne i będzie można na spokojnie pospacerować i posmakować ciekawych potrwa.

To także okazja do tego, by poznań kulturę innych krajów. A może także podpatrzeć kuchenne ciekawostki i potem w domu je przygotować.

Wszystko już za niespełna 3 tygodnie w Kaliszu. I co jesteście już głodni?

Jeśli macie ochotę na szczegóły to znajdziecie je między innymi TUTAJTUTAJ

Który sławny kucharz powinien dla Ciebie gotować?

Pytanie 1 z 5
Czy jesz mięso?