Kalisz. Biuro posłanki Alicji Łuczak oficjalnie otwarte

i

Autor: mraj na zdj. Alicja Łuczak, posłanka KO

SPOŁECZNE

Kalisz. Biuro posłanki Alicji Łuczak oficjalnie otwarte

2024-07-01 16:00

W Kaliszu działa Biuro Poselskie Alicji Łuczak z Koalicji Obywatelskiej. Lokal znajduje się przy ul. 3 maja 3. W poniedziałek, 1 lipca nastąpiło uroczyste otwarcie biura.

Alicja Łuczak przez wiele lat była radną powiatu kaliskiego. Od dwóch miesięcy jest posłanką. W Sejmie pracuje w Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży oraz w Komisji Łączności z Polakami za granicą przez moment była też w komisji ds. środowiska. Alicja Łuczak pracuje również w czterech zespołach bilateralnych: Polsko-Włoskim, Polsko-Armeńskim, Polsko-Azerskim i Polsko-Cypryjskim. Oprócz tego posłanka pracuje w zespole ds. achondroplazji, czyli niskorosłości. W poniedziałek, 1 lipca uroczyście otworzyła swoje biuro poselskie w Kaliszu.

Przyszła pora, kiedy możemy zaprosić Państwa do mojego niewielkiego biura, gdzie będzie można prosić o różne sprawy, o pomoc w ich załatwieniu. Bardzo się z tego cieszę – mówi Alicja Łuczak, posłanka KO.

To nie wielkość biura świadczy o wielkości człowieka. Chciałem powiedzieć, że mimo iż biuro jest małe, to Pani Posłanka Alicja Łuczak ma ogromne serce. Ma mnóstwo empatii, wrażliwości i jestem przekonany, że w tym maleńkim biurze będziemy wspólnie rozwiązywać wiele wielkich spraw – dodaje Tomasz Wasiak, dyrektor biura.

To już kolejne biuro poselskie na mapie Kalisza. Takie biura są bardzo ważne. Dodaje Karolina Pawliczak, posłanka KO.

Tak jak i w poprzedniej kadencji, tak i w tej właściwie nieustannie otwierają się drzwi i wchodzą mieszkańcy z różnymi sprawami, problemami. To są często bardzo trudne sprawy. Przyjmujemy wszystkich, staramy się pomagać, wspierać. Cieszę się, że trochę się podzielimy można powiedzieć tą odpowiedzialnością, bo część osób będzie mogła tu przyjść. Pani Poseł, którą znam bardzo dobrze jest osobą empatyczną, życzliwą, także mieszkańcy na pewno znajdą tu pomoc.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 08.00 do 16.00. Osoby, które chcą ustalić konkretny termin spotkania mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 884 421 830 lub mailowo: biuro@alicjaluczak.pl

Kalisz. Biuro posłanki Alicji Łuczak oficjalnie otwarte

i

Autor: mraj na zdj. Alicja Łuczak i Karolina Pawliczak
Kalisz. Biuro posłanki Alicji Łuczak oficjalnie otwarte

i

Autor: mraj na zdj. Alicja Łuczak, posłanka KO

QUIZ. Trzy słowa i rozmowa! Jaki to kraj? Podajemy nazwy miast!

Pytanie 1 z 10
Ratyzbona, Stuttgart, Norymberga