Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

i

Autor: Multi. Art Multi Art Festival w Kaliszu w 2022 roku

KULTURA

Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

2023-08-31 17:31

Multi Art Festival w Kaliszu czas start! Impreza odbywa się już po raz 17. Od dzisiaj, (31.08) do niedzieli (03.09) na uczestników czeka wiele atrakcji. Multi Art Festiwal poleca Radio Eska.

To impreza, która z roku na rok cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kalisza. Multi Art Festival oferuje kaliszanom i kaliszankom interesujący i bezpłatny program artystyczny, społeczny i kulturalny. W programie m.in. koncert gwiazd, silent disco, spływ Prosną, różnorodne warsztaty. Stowarzyszenie Multi.Art, które organizuje festiwal co roku wprowadza także zupełne nowości. W tym roku do takich wydarzeń należy m.in. Kaliski Chór Narzekań z Pawłem Szamburskim.

Przyznam szczerze, że o tej idei słyszałam kilka lat temu. I już wtedy miałam takie poczucie, że to jest coś, co powinno pojawić się w Kaliszu. Bo to się dzieje u nas na co dzień. I dlatego pomysł, żeby zebrać wszystkich i razem ponarzekać. Udało nam się dotrzeć do Pawła Szamburskiego, który już robił taki chór w Warszawie, Gdańsku. Paweł przygotował utwór specjalnie na potrzeby Kalisza. Jest bardzo mieszany skład chóru. Myślę, że to może być ciekawe doświadczenie – mówi Ewelina Knajdek-Marcinkowska, jedna z organizatorek festiwalu.

Kaliski Chór Narzekań z Pawłem Szamburskim wystąpi w piątek, 1 września o godzinie 22.00. Wcześniej o 20.45 na scenie pojawi się Lordofon. Natomiast o 22.30 wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Z kolei w sobotę, 2 września odbędzie się Silent Disco.Koncerty odbędą się na Rozmarku przy ul. Targowej. Wstęp wolny.

Multi Art Festival wspiera Radio Eska.

Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

i

Autor: organizatorzy

Te przedmioty zna każdy. Ale czy na pewno wiesz, jak się nazywają?

Pytanie 1 z 10
Inna nazwa zamka błyskawicznego to?
Inna nazwa zamka błyskawicznego to?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE