Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

i

Autor: Multi. Art Multi Art Festival w Kaliszu w 2022 roku

KULTURA

Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

2023-08-31 17:31

Multi Art Festival w Kaliszu czas start! Impreza odbywa się już po raz 17. Od dzisiaj, (31.08) do niedzieli (03.09) na uczestników czeka wiele atrakcji. Multi Art Festiwal poleca Radio Eska.

To impreza, która z roku na rok cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kalisza. Multi Art Festival oferuje kaliszanom i kaliszankom interesujący i bezpłatny program artystyczny, społeczny i kulturalny. W programie m.in. koncert gwiazd, silent disco, spływ Prosną, różnorodne warsztaty. Stowarzyszenie Multi.Art, które organizuje festiwal co roku wprowadza także zupełne nowości. W tym roku do takich wydarzeń należy m.in. Kaliski Chór Narzekań z Pawłem Szamburskim.

Przyznam szczerze, że o tej idei słyszałam kilka lat temu. I już wtedy miałam takie poczucie, że to jest coś, co powinno pojawić się w Kaliszu. Bo to się dzieje u nas na co dzień. I dlatego pomysł, żeby zebrać wszystkich i razem ponarzekać. Udało nam się dotrzeć do Pawła Szamburskiego, który już robił taki chór w Warszawie, Gdańsku. Paweł przygotował utwór specjalnie na potrzeby Kalisza. Jest bardzo mieszany skład chóru. Myślę, że to może być ciekawe doświadczenie – mówi Ewelina Knajdek-Marcinkowska, jedna z organizatorek festiwalu.

Kaliski Chór Narzekań z Pawłem Szamburskim wystąpi w piątek, 1 września o godzinie 22.00. Wcześniej o 20.45 na scenie pojawi się Lordofon. Natomiast o 22.30 wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Z kolei w sobotę, 2 września odbędzie się Silent Disco.Koncerty odbędą się na Rozmarku przy ul. Targowej. Wstęp wolny.

Multi Art Festival wspiera Radio Eska.

Kalisz. 17. Multi Art Festival czas start!

i

Autor: organizatorzy

Te przedmioty zna każdy. Ale czy na pewno wiesz, jak się nazywają?

Pytanie 1 z 10
Inna nazwa zamka błyskawicznego to?
Inna nazwa zamka błyskawicznego to?