kks

i

Autor: az

Piłka nożna

Hymn dla KKS Kalisz coraz bliżej

2023-10-19 9:05

Wybrane 3 propozycje, teraz czas na muzykę i będzie gotowy. Hymn dla klubu KKS KALISZ coraz bliżej. Na ogłoszony konkurs wpłynęło kilkanaście prac i jury długo im się przyglądało. Teraz wybrano 3 najlepsze teksty, z których powstanie jeden ostateczny.

Zaprezentujemy go jak będzie gotowy – już z muzyką i nawet teledyskiem - mówi Ilona Juskowiak, rzeczniczka klubu KKS. Chcieliśmy zaangażować w ten projekt wszystkich sympatyków klubu. Dlatego teksty pisali kibice, do skomponowania muzyki chcemy zaprosić kaliskich muzyków. A wykonanie będzie niespodzianką. Może nawet zaśpiewają sami zawodnicy? Plan jest.

kks

i

Autor: kks kalisz

A zawodników KKS będzie można zobaczyć w akcji już jutro, bo na swoim terenie rozegrają mecz z Lechem Poznań. Start o 18:00, a patronem medialnym  Trójkolorowych jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE