nurkowanie

i

Autor: BŹ

sport i zabawa

W kaliskim Aquaparku będzie można zanurkować w rafie

2023-07-01 22:12

Nurkowanie w rafie koralowej na dobry początek lipca. Już w niedzielę będzie można poczuć się jak w oceanie i spróbować swoich sił w nurkowaniu. Wszystko bezpiecznie i pod opieką specjalistów z DECO Centrum Nurkowej w Kaliszu. Medialnym partnerem zabawy jest Radio ESKA.

To już kolejna taka okazja, by zasmakować nurkowania. Spróbować po raz pierwszy lub kolejny raz zanurzyć się pod wodą.

W niedzielę 2 lipca w kaliskim Aquaparku, razem z nurkami Centrum Nurkowego DECO, będzie można poczuć się jak w oceanie.

Od godziny 11.00 do 18.00. jeden z torów basenu zostanie wypełniony rafą - sztuczną, bo wiadomo, że prawdziwej nie można - i będzie można w tej rafie zanurkować. Oczywiście w asekuracji nurków. Oni także mają specjalny, niezbędny do nurkowania sprzęt, a przed samym zanurzeniem - dokładnie tłumaczą, jak należy zachować się pod wodą.

To już kolejna taka akcja. Kilka tygodni temu nurkować można było w Kępnie. I skorzystał z tej możliwości Piotrek z Ostrowa.

Raz już kiedyś nurkowałem podczas wakacji w Hiszpanii. I było to bardzo ciekawe przeżycie. Dlatego skorzystałem z zaproszenia do Kępna i przypomniałem sobie te emocje. Fajna rzecz. Na pewno warto spróbować - mówi pływak z Ostrowa.

nurkowanie

i

Autor: BŹ

W kaliskim Aquaparku nurkowanie będzie możliwe w sumie w dwie lipcowe niedziel - 2 i 30.

Komu się nie uda - to nic straconego. RAFA pojawi się także na basenie miejskim w Ostrowie - w dwie sierpniowe niedziele - 6 i 27.

Nurkowanie jest BEZPŁATNE. Może z niego skorzystać każdy, kto pojawi się na basenach - w Kaliszu i Ostrowie. Bilet na basen kupić trzeba :)

Medialnym partnerem zabawy jest Radio ESKA.

nurkowanie

i

Autor: BŹ

Odpowiedz na pytania i sprawdź, jak wiele szczegółów z Titanica pamiętasz!

Pytanie 1 z 9
Tuż po przyjeździe do portu, Rose patrzy na gotowego do rejsu Titanica, który niezbyt ją zachwycił. Porównała go do innego luksusowego statku, którym pływała ostatnio. Chodziło o statek: