„Ulubione wiersze Marii Konopnickiej” konkurs dla osób niepełnosprawnych

i

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu

„Ulubione wiersze Marii Konopnickiej” konkurs dla osób niepełnosprawnych

2022-04-21 9:30

„Ulubione wiersze Marii Konopnickiej” pod takim hasłem Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu organizuje konkurs skierowany do osób niepełnosprawnych z Kalisza i regionu. Tegoroczne hasło nawiązuje do obchodów roku Marii Konopnickiej.

To już 30. edycja konkursu organizowanego przez Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu. Jego głównym celem jest zaprezentowanie możliwości twórczych i sprawności manualnej osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy konkursu mogą swój ulubiony wiersz Marii Konopnickiej przedstawić za pomocą dowolnych technik plastycznych, opisać, zrobić zdjęcie, nakręcić film, teledysk lub zaprezentować w formie recytacji albo poezji śpiewanej.

Mówi Anna Kubiak, z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu.

W konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne z różnych grup wiekowych. Prace należy dostarczyć do 14 czerwca do filii nr 3 przy ul. Krótkiej lub do sekretariatu czytelni przy ul. Łaziennej w Kaliszu. Podsumowanie konkursu odbędzie się 23 czerwca.

Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziecie TUTAJ

Ukochane książki z dzieciństwa. Pamiętasz je? My podajemy tytuł, ty zgadujesz autora. 10 punktów to minimum!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. "Braci Lwie Serce" i "Dzieci z Bullerbyn" czytali chyba wszyscy. Kto napisał te książki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE