kultura

i

Autor: CKiS w Kaliszu

Kultura

Tworzysz, śpiewasz, grasz? To AranżacJA Fest w CKiS jest dla CIEBIE!

2024-01-16 12:09

To pierwszy taki festiwal w Polsce - i odbędzie się w Kaliszu. Kaliskie Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na Festiwal Aranżacji Muzycznej "AranżacJA Fest". Wszystko odbędzie się w kwietniu. Podczas wydarzenia swoją twórczość będą mogli zaprezentować soliści oraz zespoły.

Festiwal Aranżacji Muzycznej "AranżacJA Fest" rozpocznie się 27 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Pierwszego dnia odbędą się przesłuchania konkursowe. W nich wziąć mogą udział soliści oraz zespoły (skład do 10 osób) wykonujący muzykę rozrywkową. Ci, którym uda się przejść przesłuchania wezmą udział w lekcji mistrzowskiej dotyczącej aranżacji. 

Oceny dokonywać będzie profesjonalne jury. Do pracy w jury zapraszamy osoby znane i uznane w świecie aranżowania i komponowania muzyki. W tym roku będą to: Kasia Moś, Mateusz Moś oraz Jan Stokłosa. Natomiast drugi dzień to lekcja mistrzowska dotycząca aranżowania utworów muzycznych. Poprowadzi ją gigant kompozycji i aranżacji młodego pokolenia, wszechstronny muzyk – Jan Stokłosa - mówi Alicja Felisiak z Centrum Kultury i Sztuki. 

Na koniec odbędzie się koncert Kasi Moś i Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy – AUKSO. 

Chcecie wziąć udział w festiwalu? Link do zgłoszeń oraz regulamin znajdziecie TU -> https://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/aranzacja-fest-2024-konkurs-wyslij-zgloszenie/

Sonda
Wolisz oglądać filmy, czy seriale?