policja

i

Autor: pixabay.pl

Wypadek

Tragiczny wypadek w Szczurach koło Ostrowa - jedna osoba nie żyje, 4 są ranne

2024-01-24 10:22

Poważny wypadek w Szczurach koło Ostrowa Wielkopolskiego. 4 osoby zostały poszkodowane, jedna zmarła. Do zdarzenia doszło dziś (24.01) rano. Droga krajowa numer 11 jest zablokowana, są wyznaczone objazdy.

Do wypadku na drodze krajowej numer 11 w Szczurach doszło dziś (24.01) przed godziną 6:00 rano. Zderzyły się 3 pojazdy - samochód osobowy, bus oraz ciężarówka. Z ustaleń policji wynika, że kierowca osobówki wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z prawidłowo jadącym busem. Podróżowały nim cztery osoby. W wyniku uderzenia bus przemieścił się i uderzył w ciężarówkę. Poszkodowanych zostało 5 osób. Trafiły one do pobliskich szpitali. Niestety jedna osoba - 37-latek z Ostrowa Wielkopolskiego zmarł. 

Droga numer 11 w Szczurach jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. 

Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych: od strony Pleszewa samochody kierowane są na Biniew, natomiast z s11 kierowane są na Kalisz - informuje Małgorzata Michaś, rzecznik policji w Ostrowie. 

Jeżeli macie kierowcy taką możliwość to najlepiej w ogóle omijać to miejsce, prace służb mogą tu jeszcze trochę potrwać.