apka

i

Autor: Policja Ostrów

Policja

Nowa apka "Moja Komenda". Wszystko w jednym miejscu

2024-04-24 14:15

Jednostki policji, posterunki, dane kontaktowe dzielnicowych. Wszystko w jednym miejscu, a to sprawą aplikacji Moja Komenda, która już działa na obu systemach operacyjnych telefonów. Aplikacja jest darmowa i stale aktualizowana, a dzięki niej mamy szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów, możemy też znaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja ma również ułatwić kontakt z policją, ale nie w sytuacjach zagrażających zdrowiu czy życiu. W tych przypadkach nadal obowiązuje zgłoszenie pod 112 lub 997.

Baza danych zawiera informacje o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także dane kontaktowe ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju.

Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji o jednostkach policji, jak i dzielnicowych. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie aplikacja sama odnajdzie najbliższy policyjny obiekt, wskaże trasę dojścia lub dojazdu.

„Moja Komenda” umożliwia również wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym oraz podgląd siedziby jednostki w trybie „Street view”. Wystarczy wprowadzić miejscowość, nazwę ulicy i numer posesji, a aplikacja wyszuka dzielnicowego, który dba o ten rejon. Dzielnicowych można wyszukiwać także po ich imionach i nazwiskach, ale ponieważ nie pełnią służby całodobowo aplikacja przekierowuje do jednostek, które mają dyżur.

policja

i

Autor: Policja Ostrów
Źródło: Nowa apka "Moja Komenda". Wszystko w jednym miejscu