noc zawodowców

i

Autor: Centrum Rzemiosła w Kaliszu

Noc Zawodowców 2020 w KALISZU! [POSŁUCHAJ]

2020-09-14 9:41

To będzie już 3 NOC ZAWODOWCÓW w Kaliszu. W tym roku pod hasłem “Wielkopolska w sieci zawodów “. Z powodu pandemii odbędzie się całkowicie w sieci. Już 2 października będzie można poznać tajniki wybranych zawodów, wziąć udział w webinarach, a także porozmawiać z pracodawcami. Nie zabraknie również gier i quizów.

Zbliża się 3 edycja Nocy Zawodowców. W tym roku przebiega pod hasłem 'Wielkopolska w sieci zawodów". I będzie wyjątkowa bo w całości zostanie przeprowadzona ON-LINE. Na uczestników czeka moc atrakcji i niespodzianek.

W trakcie całej Nocy Zawodowców uczniowie będą mogli brać udział w quizie - zawodowy express. Będzie to quiz polegający na tym, że po praktycznie całym trwaniu naszego wydarzenia uczniowie, którzy wcześniej będą zgłoszeni w drużynach podobnie jak w poprzednich latach to było, będą mieli do rozwiązania test w postaci quizu.

Mówi Magdalena Sekura- Nowicka, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

NOC ZAWODOWCÓW poprowadzi znany YOUTUBER Wojtek Kaczmarczyk, znany z programu DO ROBOTY.

Wojtek, dzięki współpracy z naszym Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oprócz prowadzenia NOCY ZAWODOWCÓW, przyjął nasze zaproszenie, by nagrać premierowy odcinek DO ROBOTY.  Konkretnie będzie wcielał się w zawód stroiciela fortepianów.

Dodaje Magdalena Sekura- Nowicka.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu, a Partnerami tej inicjatywy zostały w tym roku Starostwa Powiatowe z Jarocina, Ostrowa Wlkp., Ostrzeszowa oraz Pleszewa, a także Cechy Rzemiosł Różnych z Jarocina i Ostrowa Wlkp., Cech Rzemiosł Budowlanych i Różnych z Kalisza oraz Związek Rzemieślników Cechowych z Kalisza.

NOC ZAWODOWCÓW – edycja 3. została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Marka Woźniaka.

Medialnym partnerem jest RADIO ESKA.

NOC ZAWODOWCÓW 2020 mówi Magdalena Sekura - Nowicka, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu
XVIII Piknik Militarny w Kaliszu