Uderzyła kobietę w Toruniu. Szuka jej policja. Rozpoznajesz podejrzaną?

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Uderzyła kobietę w Toruniu. Szuka jej policja. Rozpoznajesz podejrzaną?

Wielkopolska

Niemowlę było pod opieką pijanego ojca. Służby musiały wyważyć drzwi

2024-02-11 12:30

Kaliscy policjanci zabrali niemowlę, które znajdowało się pod opieką nietrzeźwego ojca – powiedziała w niedzielę PAP asp. Edyta Marciniaka z biura prasowego kaliskiej policji.

Kalisz: Niemowlę pod opieką pijanego ojca

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 19 w jednym z mieszkań przy ul. Ostrowskiej w Kaliszu. Policję zawiadomiono, że pod opieką pijanego ojca przebywa dziecko.

Przybyli pod wskazany adres policjanci wezwali na pomoc straż pożarną, ponieważ nikt nie reagował na ich wezwania do otworzenia drzwi mieszkania.

- Na prośbę policji doszło do siłowego ich otwarcia – powiedział PAP oficer dyżurny kaliskiej straży pożarnej mł. asp. Mariusz Wejman.

Po wejściu do środka funkcjonariusze zastali dziewięciomiesięczne dziecko i jego 31-letniego ojca. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie - przekazała policjantka.

Jeszcze w sobotę policja o sprawie zawiadomiła sąd rodzinny, który zdecydował o przekazaniu dziecka pod opiekę członków rodziny.

- Mężczyznę zatrzymano. Na razie nie wiemy, gdzie w tym czasie znajdowała się matka dziecka. W tej sprawie przygotowywane są dokumenty, które trafią do sądu rodzinnego – powiedziała.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Niemowlę było pod opieką pijanego ojca. Służby musiały wyważyć drzwi