Muzyczny Festyn w Piotrowie. Co będzie się działo?

i

Autor: pixabay

FESTYN

Muzyczny Festyn w Piotrowie. Co będzie się działo?

2024-07-03 15:00

To będzie naprawdę muzyczna uczta. W sobotę, 6 lipca warto się wybrać do parku w Piotrowie w gminie Blizanów, gdzie odbędzie się Muzyczny Festyn. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze na leczenie 4-letniej Laury. Szczegóły poniżej.

Laura Jarzębska ma 4 lata. Gdy miała 21 dni doznała rozległego wylewu. Dziewczynka ma niedowład kończyn i wymaga ciągłej kosztownej rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu umożliwiającego codzienne funkcjonowanie. W pomoc małej Laurze zaangażowała się grupa Wigry Składaki Dobre Chłopaki. Pomóc będzie można także podczas sobotniego Muzycznego Festynu.

W programie występy młodych artystów szkół muzycznych oraz profesjonalistów, m.in. flecistki Kingi Kubiak, kontratenora mezzosopranowego Marcina Owczarka oraz pianisty Piotra Żukowskiego, a gwiazdą koncertu będzie światowej klasy wybitnego pianisty ARTura MOONa łączącego utwory klasyczne ze standardami jazzowymi, improwizacja i własnymi kompozycjami, który znany jest z utworu „Koncertu w ciemności". Na zakończenie zagra zespół bluesowo-rockowy Blues Monkey. Przygotowaliśmy też konkursy i zabawy dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne z wyrobami pań z KGW – mówi Sylwester Kowalczyk, organizator imprezy.

Wstęp na festyn jest wolny. Cały dochód ze sprzedaży wyrobów na stoiskach gastronomicznych zostanie przekazany na leczenie małej Laury. Początek imprezy w sobotę o 17.00.

Muzyczny Festyn w Piotrowie. Co będzie się działo?

i

Autor: organizatorzy

Muzyka lat 90 na świecie - zobacz czy ich pamiętasz?

Pytanie 1 z 7
Z którym miastem związany jest styl muzyczny grunge

Polecany artykuł:

Lato w bibliotece. PROGRAM