polcija

i

Autor: BŹ

wypadek

Krotoszyn. 1,5 roczny chłopiec zginął pod kołami ciągnika

2023-09-19 12:45

Tragedia w jednym z gospodarstw pod Krotoszynem. Nie żyje 1,5 roczny chłopiec. Zginął pod kołami ciągnika, którym kierował 67-letni mężczyzna. Okoliczności wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Prokuratura wszczęła śledztwo, ale jest ostrożna w udzielaniu informacji.

Na obecnym etapie postępowania zlecone zostały czynności sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, a także wykonywane są przesłuchania świadków. Sekcja powinna zostać przeprowadzona jeszcze dziś - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Do tragedii doszło we wtorek przed południem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego podczas wykonywania prac gospodarskich najechał 1.5 rocznego chłopca, który w nieustalonych dotąd okolicznościach znalazł się bezpośrednio za ciągnikiem rolniczym. Chłopiec poniósł śmieć na miejscu. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratury, które mają na celu wyjaśnienie przebiegu tego tragicznego zdarzenia. Ze względu na dobro rodziny szczegółów zdarzenia nie podajemy- informuje rzecznik KPP w Krotoszynie Piotr Szczepaniak.

Nieoficjalnie wiemy, że 67-letni mężczyzna to członek rodziny chłopca - jego dziadek.

Na razie nie wiadomo dokładnie jak doszło do wypadku.

Quiz. Znasz słowa, których używano w PRL-u? Jedynie najlepsi z najlepszych zdobędą 10/10!

Pytanie 1 z 10
Do kogo należały PGR-y?
Źródło: Krotoszyn. 1,5 roczny chłopiec zginął pod kołami ciągnika
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE