energa mks kalisz

i

Autor: Energa MKS Kalisz

Koniec sezonu dla Energi MKSu Kalisz

2022-05-25 9:31

Kibice szczypiorniaka, będą musieli wziąć urlop - bo sezon PGNiG Superligi dobiegł końca. Na sportowców czekają krótkie, ale zasłużone wakacje, żeby już niebawem wrócić do treningów.

Drużyna Energi MKS - u Kalisz zajęła finalnie 6. miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 40 punktów, po 26 rozegranych meczach. Najwięcej bramek dla zespołu zdobył Kacper Adamski - aż 162.

Kacper Adamski wczoraj odebrał nagrody dla Króla Strzelców i Bocznego Rozgrywającego Sezonu PGNiG Superliga.

Na sportowców czekają krótkie, ale zasłużone wakacje, żeby już niebawem wrócić do treningów przygotowujących do następnego sezonu w PGNiG Superlidze.

Przez osiem miesięcy hala była naszym drugim domem. Przychodziliśmy tu prawie codziennie, przygotowując się do meczów na sto procent. Dlatego doceniamy wkład i zaangażowanie kibiców, sponsorów oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszych meczów - mówi Mateusz Kus, zawodnik Energi MKSu Kalisz.

Klub niebawem ogłosi zmiany w obecnym składzie. Na tę chwilę wiadomo, że z Kalisza odchodzi Mikołaj Krekora i Marek Szpera, którzy od przyszłego sezonu będą reprezentować ostrowskie barwy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE