energa mks kalisz

i

Autor: Energa MKS Kalisz

Koniec sezonu dla Energi MKSu Kalisz

2022-05-25 9:31

Kibice szczypiorniaka, będą musieli wziąć urlop - bo sezon PGNiG Superligi dobiegł końca. Na sportowców czekają krótkie, ale zasłużone wakacje, żeby już niebawem wrócić do treningów.

Drużyna Energi MKS - u Kalisz zajęła finalnie 6. miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 40 punktów, po 26 rozegranych meczach. Najwięcej bramek dla zespołu zdobył Kacper Adamski - aż 162.

Kacper Adamski wczoraj odebrał nagrody dla Króla Strzelców i Bocznego Rozgrywającego Sezonu PGNiG Superliga.

Na sportowców czekają krótkie, ale zasłużone wakacje, żeby już niebawem wrócić do treningów przygotowujących do następnego sezonu w PGNiG Superlidze.

Przez osiem miesięcy hala była naszym drugim domem. Przychodziliśmy tu prawie codziennie, przygotowując się do meczów na sto procent. Dlatego doceniamy wkład i zaangażowanie kibiców, sponsorów oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszych meczów - mówi Mateusz Kus, zawodnik Energi MKSu Kalisz.

Klub niebawem ogłosi zmiany w obecnym składzie. Na tę chwilę wiadomo, że z Kalisza odchodzi Mikołaj Krekora i Marek Szpera, którzy od przyszłego sezonu będą reprezentować ostrowskie barwy.