kks bal

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz zaprasza - Bal Sportowca

2024-01-13 11:08

Takie wydarzenie KKS Kalisz przygotował po raz pierwszy. Bal Sportowca połączony z otwarciem Klubu Biznesu. Jeszcze tylko do poniedziałku trwają zapisy.

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej. Noworoczny bal, na którym można spotkać zawodników Dumy Kalisza i wylicytować unikatowe gadżety podarowane przez największe kluby piłkarskie i słynnych sportowców. Ale bal to również otwarcie zupełnie nowego projektu – KKS BIZNES.

kks

i

Autor: kks kalisz

To będzie nasz priorytet, zwłaszcza w drugiej części sezonu – mówi Ilona Juskowiak, rzeczniczka i szefowa marketingu klubu – Wychodzimy z inicjatywą do naszych obecnych i przyszłych sponsorów i zmienić trochę myślenie, aby stali się właśnie naszymi partnerami. Do tej pory klub oferował taką wartość dodaną w postaci ich obecności w reklamach na stadionie czy naszych social mediach. Teraz KKS Biznes będzie mógł zaoferować również możliwość spotkań i nawiązywania kontaktów, poznania się, a może i współpracy.

A w jakim miejscu jesteśmy? Ze względu na zainteresowanie i liczne zapytania przedłużyliśmy możliwość zapisów jeszcze do poniedziałku. Przygotowaliśmy sporo atrakcji, nie zabraknie niespodzianek. Ale to co możemy już zdradzić – będzie można wylicytować między innymi rękawiczki Katarzyny Kiedrzynek, obiad z Nestorem Gordillo czy trening z naszą drużyną.

kks

i

Autor: kks kalisz

Bal Sportowca i otwarcie KKS BIZNES odbędzie się 20 stycznia w Restauracji Podjadek w Górznie koło Ostrowa. Szczegóły na facebookowym profilu KKS Kalisz.

kks

i

Autor: kks kalisz