kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz - drużyna gotowa na nową rundę

2024-02-16 20:53

KKS w pełnym składzie. Zawodnicy i cały sztab szkoleniowy zaprezentowali się kibicom w czwartek w Galerii Amber. Do drużyny po dłuższej kontuzji wrócił Kamil Koczy, ale poza grą jest jeszcze Mateusz Gawlik. Na badania kontrolne czeka też Mateusz Żebrowski, który miał kontuzję kolana, ale on prawdopodobnie wróci wkrótce do zespołu.

Mamy też dwóch nowych zawodników - mówi trener Paweł Ozga: Kuba Staszak wrócił do KKS po półtora roku grania w Motorze Lublin. To jest pozycja bocznego obrońcy, a Kuba mimo ze jest lewonożny może grać i po lewej i po prawej stronie. Bardzo fajny charakter i duży profesjonalista więc na pewno zrobi swoją robotę i na boisku i w szatni. Drugim transferem jest Michał Bednarski, środkowy pomocnik, który przyszedł do nas z Arki Gdynia. Chłopak o dużym wachlarzu umiejętności więc obaj to duże wzmocnienie dla nas.

kks

i

Autor: az

W sobotę KKS rozegra ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Na swoim boisku podejmować będzie Zagłębie Lubin.

Zapraszamy kibiców, bo to ostatni sprawdzian przed ligą - dodaje Paweł Ozga: Na pewno wyjdziemy silnym zespołem, wszyscy  zawodnicy, którzy są zdrowi będą grali na 100 procent. Na pewno ci wiodący zawodnicy zagrają dłużej. A przeciwnik jest bardzo mocny,  bo Zagłębie jest w czołówce naszej ligi. To też zespół bardzo aktywny i agresywny na boisku więc myślę, że będzie bardzo dobry mecz.

kks

i

Autor: kks kalisz
kks

i

Autor: kks kalisz

Sobotni sparing mecz o 12.45. Natomiast pierwszy mecz w rundzie wiosennej już za tydzień – w Kaliszu trójkolorowi gościć będą Pogoń Siedlce. Patronem medialnym Dumy Kalisza jest Radio Eska.

kks

i

Autor: kks kalisz