Kalisz. To będzie wyjątkowa akcja! Trwają przygotowania do 6. edycji Pomaganie za Jechanie

i

Autor: Pomaganie za jechanie

AKCJA CHARYTATYWNA

Kalisz. To będzie wyjątkowa akcja! Trwają przygotowania do 6. edycji Pomaganie za Jechanie

2024-04-20 14:00

Mają wielkie serca i pokazują to po raz kolejny. Ekipa Pomaganie za Jechanie szykuje się do szóstej edycji projektu. W tym roku miłośnicy rowerowych wypraw z Kalisza, Ostrowa i regionu zamierzają pokonać trasę w kształcie serca, która liczyć będzie 1800 kilometrów. W ten sposób chcą pomóc rodzeństwu Dominice i Dawidowi z Jedlca.

Choć rowerowa wyprawa rozpocznie się na początku lipca, to przygotowania idą pełną parą. Grono osób, które chcą pomóc Dominice i Dawidowi stale się powiększa. Ta edycja będzie wyjątkowa. Mówi Michał Majchrzak, organizator akcji.

Będziemy pomagać nie tylko za pomocą rowerów.W tej edycji stawiamy także na inne aktywności fizyczne. Można powiedzieć, że spełniają się nasze marzenia o tym, żeby pokazać ludziom, jak łatwo można pomagać poprzez różne aktywności fizycznych, nasze hobby, nasze pasje. W tym roku przyłączyła się do nas Calisia Nordic Team oraz spływ kajakowy, ale o tym będziemy jeszcze informować.

To jednak nie wszystko. Dla Dominiki i Dawida odbędą się również aukcje charytatywne, które prowadzone będą w Internecie. Te ruszą na początku maja. W pomoc włączyły się szkoły z terenu Kalisza i nie tylko, a także osoby prywatne.

To jest niesamowite, bo kiedy ogłosiliśmy, co może być fantem, to zgłosiło się do nas bardzo dużo ludzi o ogromnych sercach, którzy przekazali nam różne fanty. Przyjeżdżali do nas bezpośrednio, lub my jechaliśmy do nich. Spotykaliśmy się, rozmawialiśmy, opowiadaliśmy o naszej akcji – dodaje Michał Majchrzak.

O 6.edycji Pomaganie za Jechanie pisaliśmy  TUTAJ

Medialnie akcję wspiera Radio Eska :)

QUIZ: Rozpoznasz kultowe polskie seriale z lat 90. po jednym kadrze? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?
13 posterunek