Kalisz. Fundacja CHOPS po raz kolejny organizuje Wigilię dla kilkuset osób

i

Autor: pixabay zdj. ilustracyjne

WIGILIA

Kalisz. Fundacja CHOPS po raz kolejny organizuje Wigilię dla kilkuset osób

2023-12-05 12:00

To uroczysta kolacja dla tych, którzy właśnie 24 grudnia nie chcą być sami. W Ośrodku Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu już po raz kolejny odbędzie się „Nasza Wigilia”. Wydarzenie organizuje kaliska Fundacja CHOPS.

Wigilia to czas radosny. Niestety nie dla wszystkich. Dlatego kaliska Fundacja CHOPS po raz kolejny organizuje uroczystą kolację i zaprasza do wspólnego świętowania. Miejsc jest blisko 400.

Zapraszamy wszystkie osoby, które są samotne, są w trudzie, nie mają co ze sobą zrobić, albo znamy takie osoby i chcielibyśmy z nimi przyjść. Nasza Wigilia jest prawdziwą Wigilią, kiedy zasiądziemy do stołu i wtedy wszyscy razem połamiemy się opłatkiem, złożymy sobie życzenia, zaśpiewamy razem kolędy. Po to, żeby było milej, po to, żeby w naszym mieście nie było nikogo, kto miałby powód do smutku. Bo ten dzień powinien być wyjątkowym dniem – mówi Roman Żarnecki, szef CHOPS-a.

Na stole pojawią się świąteczne potrawy. Będą również kolędy i prezenty. Podczas wigilijnego wieczoru nie zabraknie niespodzianek. Gościem specjalnym będzie Mietek Szcześniak. Uroczysta kolacja odbędzie się w hali przy ul. Łódzkiej. Początek o 16.00. Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, powinny skontaktować się z fundacją.

Wigilia - typowe teksty świąt. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Masz już tam jakąś ...