bieg

i

Autor: Powiat Kaliski/FB

Sport

Będą biegać w Murowańcu - zapisy na bieg "TU SIĘ BIEGA" właśnie ruszyły!

2024-07-11 10:42

Bieg "Murowaniec - Tu się Biega" odbędzie się na zakończenie wakacji - 31 sierpnia. Wszystko będzie się działo nad zalewem w Murowańcu koło Kalisza. Zapisy na bieg właśnie wystartowały.

Bieg w Murowańcu odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 11:00. Organizatorzy właśnie uruchomili zapisy. Do wyboru są dwie trasy - krótsza licząca 5 km i dłuższa mająca 15 km. Ta bardziej wymagająca zaliczana będzie do Biegowego GRAND PRIX Ziemi Kaliskiej. 

Trasa, oczywiście nie może być inaczej, będzie wiodła wokół malowniczego zalewu w Murowańcu. Start i meta będą natomiast usytuowane na plaży obok stanicy wędkarskiej. Zapraszamy do zapisów i oczywiście do regularnych treningów, bo połączenie sierpniowej, zapewne upalnej aury i szutrowego charakteru trasy powodują, że łatwo na pewno nie będzie - informują organizatorzy.

Limit uczestników biegu na 5 km to 100 osób. Biegu na 15 km - 150 osób. W imprezie mogą wziąć udział biegacze, którzy ukończyli 16 lat. Zapisywać można się online - TUTAJ. Zgłoszenia prowadzone są do 21 sierpnia. Organizatorzy biegu nie przewidują zapisów w dniu zawodów więc jeśli chcecie wystartować, to pamiętajcie o zapisach online!

Jak dobrze znasz atrakcje turystyczne Polski? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
W jakim parku Narodowym można zobaczyć Wydmy Czołpińskie?