diecezja kaliska

i

Autor: diecezja kaliska Zrób LOGO diecezji

Zrób LOGO diecezji

2022-02-07 6:08

Ma kojarzyć się ze św. Józefem i z Kaliszem. I ma być dobrym znakiem rozpoznawczym. Jest konkurs na LOGO diecezji kaliskiej. Biskup chce mieć graficzny symbol i zachęca, by właśnie wierni go stworzyli. Dla zwycięzcy jest nagroda - dwa tysiące złotych.

Diecezja kaliska chce mieć LOGO. Biskup ks. Damian Bryl właśnie ogłosił konkurs na graficzny znak. Ma kojarzyć się z diecezją, ze świętym Józefem i z Kaliszem.

Logo Diecezji Kaliskiej powinno kojarzyć się z elementami wyróżniającymi naszą diecezję: duchowość związana ze św. Józefem; duchowość Św. Rodziny z Nazaretu, eklezjalny charakter, motywy kościoła katedralnego, elementy charakterystyczne dla stolicy diecezji, miasta Kalisz.

Informuje rzecznik prasowy diecezji - ks. Michał Włodarski.

Konkurs jest otwarty. Mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, uczniowie, studenci i absolwenci szkół oraz uczelni wyższych.

Na prace diecezja czeka do połowy marca.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ : https://diecezja.kalisz.pl/news/konkurs-na-opracowanie-projektu-graficznego-logotypu-diecezji-kaliskiej-wraz-z-ksiega-znaku?fbclid=IwAR3aNmfLEcjG3dui7giPRLjvhEFPBjb7f73AprSGN8IJdE4xV76VSywiswQ

QUIZ. Jakim zwierzęciem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Jaki sport lubisz?