ferie

i

Autor: pixabay

Ferie

Zajęcia taneczne, wokalne i aktorskie - to wszystko w ramach BROADWAYOWSKICH FERII w CKiS

2024-02-02 9:16

Co zrobić, by dzieciaki nie nudziły się w czasie ferii? Można np. zajrzeć do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Tu kilka ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu. Między innymi dzieci oraz młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach musicalowych.

Zimowa przerwa od nauki w naszym województwie startuje już za tydzień (10.02-25.02). Jeżeli chcecie, by wasze dzieciaki nie nudziły się w tym czasie to warto zajrzeć do kaliskiego domu kultury. Tu kilka ciekawych propozycji, a wśród nich warsztaty musicalowe, zaprasza Karolina Bazan z CKiS.

W ciągu kilku dni dzieci oraz młodzież będą mieli szansę rozwinąć swój warsztat aktorski, wokalny oraz taneczny. Popracujemy nad emisją głosu, dykcją, intonacją oraz słuchem harmonicznym. Rozwiniemy wyobraźnię i kreatywność na zajęciach aktorskich, by poczuć się jak na profesjonalnej teatralnej scenie. Poznamy różne techniki taneczne, nauczymy choreografii i ruchu scenicznego. To wszystko oczywiście w iście musicalowym stylu. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy od lat związani z teatrem oraz estradą.

Warsztaty odbywać się będą w drugim tygodniu ferii zimowych, przez pięć dni, od 19 do 23 lutego 2024 r., w trzech specjalnościach: śpiew, taniec, aktorstwo, w grupach wiekowych: 6-11 lat, 12-15 lat i 16+.

Sonda
Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny padł kiedyś ofiarą oszustów?