Pstryk! Lubicie robić zdjęcia? To konkurs dla Was!

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

KONKURS

Pstryk! Lubicie robić zdjęcia? To konkurs dla Was!

2024-02-01 18:30

To konkurs, który z roku na rok cieszy się sporym zainteresowaniem. Mowa o konkursie „W obiektywie”, który organizuje Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień w Kaliszu. Właśnie wystartowała jego 29. edycja.

To propozycja dla tych, którzy lubią robić zdjęcia i mają ochotę pokazać swoje prace fachowcom. Ruszyła 29. edycja konkursu „W obiektywie”, w którym udział biorą osoby z całej Polski, a nawet i zza granicy. Prace należy wysłać do 15 marca do Ośrodka Kultury Wieża Ciśnień w Kaliszu.

Zasady są podobne jak w poprzednich edycjach, czyli osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w konkursie. Konkurs jest otwarty dla ludzi fotografujących amatorsko, ale też i zawodowo. Liczymy, że ten konkurs będzie jeszcze bardziej udany niż w poprzednich latach, że będzie więcej zgłoszeń. Mam nadzieję, że będzie dużo lepszych zdjęć – mówi nam Piotr Bigora, dyrektor Wieży Ciśnień w Kaliszu.

Na zwycięzców czekają nagrody. Laureatów poznamy 5 kwietnia podczas wystawy po konkursowej. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Czy rozpoznasz te polskie potrawy na zdjęciach? Quiz dla prawdziwych smakoszy!

Pytanie 1 z 12
Ta zupa to:
Czy rozpoznasz te polskie potrawy na zdjęciach? Quiz dla prawdziwych smakoszy!