Zbliża się II Kaliska Wystawa Zabytkowych Pojazdów

i

Autor: M.Rajewska, eska.pl samochody prezentowane podczas I Kaliskiej Wystawy Zabytkowych Pojazdów

Wyjątkowe auta pojawią się w Kaliszu! Zbliża się II Kaliska Wystawa Zabytkowych Pojazdów

2021-07-01 7:00

To będzie prawdziwa gratka dla wielbicieli unikatowych pojazdów! Wielkimi krokami zbliża się II Kaliska Wystawa Zabytkowych Pojazdów. 10 i 11 lipca na placu przy Centrum Kultury i Sztuki zaprezentuje się prawie 100 wyjątkowych aut i nie tylko. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

W Kaliszu już po raz drugi odbędzie się wystawa zabytkowych pojazdów. Wydarzenie odbędzie się w weekend - 10 i 11 lipca na placu przy Centrum Kultury i Sztuki. Jak zapewniają organizatorzy, będzie co podziwiać.

Będziemy mogli zobaczyć prawie sto wyselekcjonowanych pojazdów z lat 1925 – 1990. Takie marki jak cord 810 z lat 30. W tym roku postawiliśmy też na amerykańską motoryzację. Przyjadą pasjonaci z różnych stron Polski.

Mówi Grzegorz Tomaszewski, organizator wydarzenia.

To jednak nie wszystko, bo na różne atrakcje mogą również liczyć najmłodsi uczestnicy wydarzenia.

Dla najmłodszych uczestników mamy przygotowane różne konkursy. Będzie też malowanie klasyka. Będą zamki dmuchane. Pojawią się kolekcjonerzy różnych dziedzin: od zabytkowych modeli samochodów po biżuterię i zegarki.

dodaje Grzegorz Tomaszewski.

W trakcie wydarzenia odbędą się również występy wokalne.

Wystawa rozpocznie się w sobotę (10 lipca) o godzinie 12:00 i potrwa do 20:00. W niedzielę organizatorzy zapraszają od 11:00 -17:00.

Wstęp wolny.

 

I Kaliska Wystawa Zabytkowych Pojazdów