W Kaliszu odbędzie się „Głos Ulicy- Festiwal Dobra”

i

Autor: mraj

KONCERT

W Kaliszu odbędzie się „Głos Ulicy- Festiwal Dobra”

2024-02-22 11:00

To będzie wieczór pełen emocji, muzyki i tańca. W Kaliszu odbędzie się koncert „Głos Ulicy-Festiwal Dobra”. To wszystko 15 marca w Hali Arena Kalisz. Początek o 17.00.

7 godzin muzyki i tańca, a na scenie dziewiętnaścioro artystów. 15 marca w Hali Arena w Kaliszu odbędzie się koncert „Głos Ulicy- Festiwal Dobra”. Swoje talenty zaprezentują młodzi ludzie na czele z kaliszanką Vanessą Power Kujawiak. Nie zabraknie też koncertu gwiazd hip hopu. Wystąpią m.in. Liroy, Śliwa czy Iceman.

Jest to wydarzenie, które ma dać możliwości i doświadczanie sceny młodym talentom. Będą występować tancerze, będzie występować Vanessa, jej podopieczni. To jest piękne wydarzenie, bo dajemy możliwość integracji artystów z młodymi artystami, którzy marzą o realizacji marzeń, oni po prostu chcą działać - mówi Adam Kujawiak, tata Vanessy i jeden z organizatorów imprezy. 

Celem tego wydarzenia jest nie tylko dostarczenie niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale przede wszystkim zbieranie środków na realizację celów statutowych Fundacji Vanessa oraz wsparcie Nikodema. Podczas koncertu odbędzie się również zbiórka publiczna, której celem będzie zebranie funduszy na organizację wyjazdu wakacyjnego dla dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu oraz zapewnienie podstawowych potrzeb (ubrania, książki, leki itp.) dzieciom z Domu Dziecka w Czerkasie.

W Kaliszu odbędzie się „Głos Ulicy- Festiwal Dobra”

i

Autor: Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta

Partnerem medialnym imprezy jest Radio Eska.