Smolasty zapłonął na koncercie w Krotoszynie

i

Autor: Smolasty/Instagram - screenshot Chwile grozy przeżyli artysta i jego fani

Koncert

Smolasty zapłonął od pirotechniki. Szok na koncercie w Krotoszynie [VIDEO]

W piątkowy wieczór, 16 czerwca w Krotoszynie podczas koncertu popularny raper Smolasty podpalił się przez pirotechnikę użytą na scenie. Zapłonęła jego koszula, która na szczęście szybko została ugaszona. Sam artysta skomentował sytuację w luźny sposób. Nagranie z incydentu wrzucił do sieci.

Smolasty zapłonął na koncercie w Krotoszynie

Do tego niecodziennego incydentu doszło w piątek wieczór, 16 czerwca podczas koncertu rapera w Krotoszynie. Podczas pokazu pirotechnicznego na scenie, świetnie bawiący się Smolasty nagle zapłonął. Ogniem przez pirotechnikę zajęła się jego koszula. Na szczęście pożar ten został szybko ugaszony, a tył koszuli został całkowicie zniszczony.

Reakcja Smolastego na incydent w Krotoszynie

27-letni raper dość żartobliwie odniósł się do wydarzenia publikując nagranie z niego. - Jestem aż taki gorący - skomentował. Później w relacji dodał także - Krotoszyn, był ogień - skwitował. Później zdecydował się także na pewną refleksję dotyczącą jego fanów. - Trochę śmieszne i smutne jednocześnie, że większość osób spytała o zdjęcie z plecami, a nie czy żyję, ale taki świat - stwierdził Smolasty.

Smolasty - kim jest?

Smolasty, a właściwie Norbert Smoliński, to 27-letni artysta, jeden z popularniejszych w Polsce w ostatnim czasie, który łączy rap z popem. Jest twórcą hitu "Herbata z imbirem". Dwa jego single - "Duże oczy" i "Pijemy za lepszy czas" mają status platynowych.

Smolasty w radio ESKA, cały wywiad
Źródło: Smolasty zapłonął od pirotechniki. Szok na koncercie w Krotoszynie [VIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE