mapa

i

Autor: Powiat kaliski

Samorząd

Powiat kaliski podsumowuje 25 lat pracy - powstała interaktywna MAPA INWESTYCJI

2024-01-04 10:50

Jakie inwestycje i za jakie pieniądze udało się zrealizować przez ostatnie 25 lat? Sprawdzić to można na specjalnej, interaktywnej mapie. Starostwo Powiatowe wraz z gminami powiatu kaliskiego stworzyło mapę inwestycji powstałych na jego terenie przez ostatnie ćwierć wieku.

260 inwestycji za ponad 350 milionów złotych. Powiat kaliski podsumowuje ostatnich 25 lat. W styczniu tego roku mija ćwierć wieku od przywrócenia trzystopniowej struktury podziału terytorialnego, a w maju 20 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej. By zobaczyć ile udało się zrobić powstała specjalna, interaktywna mapa inwestycji - mówi starosta kaliski Krzysztof Nosal.

Chcemy pokazać, jak zmieniał się powiat kaliski przez te 25 lat i przez te 20 lat w UE, bo wiele z tych inwestycji powstało dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Chcemy pokazać naszym mieszkańcom, czym się zajmowaliśmy, nad czym pracowaliśmy. Z jednej strony chcemy się chwalić, mówiąc nieskromnie, a z drugiej strony chcemy pokazać, że mamy się z czego cieszyć, bo my jesteśmy narodem, który nie potrafi się cieszyć.

A link do mapy tu -> http://www.kalisz.mapa-inwestycji.pl/

Sonda
Przyjmujesz księdza po kolędzie?