Polacy niepokonani - w Kaliszu odbył się turniej 3DSmart Socca Heroes - Calisia Castle

2024-04-08 8:23

W weekend w Kaliszu odbył się turniej 3DSmart Socca Heroes - Calisia Castle. W imprezie udział wzięły reprezentacje narodowe sześcioosobowej piłki nożnej z Anglii, Francji, Niemiec i Polski. Nasza ekipa była niepokonana!

Reprezentacja Polski wygrywa turniej 3DSmart Socca Heroes - Calisia Castle. Ten rozgrywany był w weekend w Kaliszu. Do miasta nad Prosną przyjechały reprezentacje narodowe sześcioosobowej piłki nożnej z Anglii, Niemiec, Francji, a także nasza, polska ekipa, którą prowadzi szkoleniowiec Klaudiusz Hirsch. I Polacy w tym turnieju byli niepokonani. Wygrali wszystkie mecze - z Anglią 6 do 0, z Francją 3:2 i Niemcami 3:1.

Na boisku rywalizowali ze sobą również sportowcy z kilku akademii piłkarskich z naszego regionu: z Prosny Kalisz, Calisii, Akademii Piotra Reissa, KKS-u, AS Amber, Stali Pleszew, Pogoni Nowe Skalmierzyce i Ostrovii Ostrów Wielkopolski. 

Na zakończenie zawodów przed publicznością wystąpili kaliscy wojowie z Bractwa Rycerskiego, którzy stoczyli pokazowe pojedynki. 

Medialnym patronem imprezy było Radio Eska.

Polecany artykuł:

BM STAL przegrywa z Kingiem
Sonda
Graliście kiedyś w socca?