bm

i

Autor: fb BM STAL

Koszykówka

BM STAL przegrywa z Kingiem

2024-04-08 8:27

95 do 86 dla gości. Takim wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie BM STAL Ostrów z Kingiem Szczecin. Świetne widowisko, zażarta walka, ale jednak mistrz Polski okazał się lepszy.

W drugiej połowie zabrakło nam energii ze względu na rotacje w zespole - mówi trener Andrzej Urban:Beliauskas nie mógł grać ze względu na kontuzje, Brembly miał pięć fauli, Chyliński wracał dopiero po kontuzji, czy wreszcie będący z nami od niedawna Walker. Wiele tych czynników się złożyło, a jeśli chcemy wygrać z takim zespołem jak King Szczecin to to jest za mało co dziś zaprezentowaliśmy.

bm

i

Autor: fb BM STAL

King wszedł dużo lepiej w ten mecz i pozwoliliśmy im na zbyt wiele - mówi kapitan zespołu Michał Chyliński: Potem zmieniliśmy trochę obronę i wyglądało to dużo lepiej, ale King zagrał bardzo dobre spotkanie. Byli bardzo skuteczni i ciężko nam było wrócić. Mieliśmy swoją szansę, żeby przechylić ten mecz na swoją stronę, ale się nie udało.

Kolejny mecz BMSTAL rozegra już w niedzielę. W 3mk Arena podejmować będzie lidera tabeli - Anwil Włocławek. Patronem medialnym drużyny jest Radio Eska.

Źródło: BM STAL przegrywa z Kingiem