Na Wigrach z Kalisza do Świnoujścia dla Kacpra

i

Autor: Wigry Składaki Dobre Chłopaki

AKCJA CHARYTATYWNA

Na Wigrach z Kalisza do Świnoujścia dla Kacpra

2023-07-03 10:41

Z Kalisza do Świnoujścia na kultowych Wigrach. Ekipa Wigry Składaki Dobre Chłopaki już po raz kolejny wyruszy w rowerową podróż, by pomóc choremu dziecku. Tym razem zebrane środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 7-letniego Kacpra Nawrota. Początek wyprawy 15 lipca.

Kacper jest wcześniakiem, cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, nie porusza się samodzielnie, cierpi również na wadę wzroku. W marcu przeszedł operację biodra i stóp. By chłopiec mógł postawić pierwszy samodzielny krok, konieczna jest rehabilitacja. A ta jest bardzo kosztowna. Potrzeba 60 tysięcy złotych.

Mobilizujemy się i wyruszamy w Polskę, nagłaśniamy całą akcję, całą zbiórkę. Jedziemy na tradycyjnych składach czyli rowery Wigry 3 produkcji naszej polskiej, rometowskiej. Jesteśmy grupką znajomych. Kiedyś wpadliśmy na taki pomysł żeby na tych rowerach sobie gdzieś pojechać, ale żeby przy okazji móc pomagać i tak już od czterech lat w każde lato jedziemy sobie w Polskę i pomagamy – mówi Kamil Sobczyk, jeden z uczestników wyprawy

Chłopaki będą mieli do pokonania ponad 400 kilometrów i to w ciągu kilku dni. Kacpra można wspomóc zaglądając TUTAJ

Na Wigrach pojadą z Kalisza do Świnoujścia dla Kacpra

i

Autor: Wigry Składaki Dobre Chłopaki

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 70.?

Pytanie 1 z 6
„Cień wielkiej góry” to album Budki Suflera wydany w roku…