Koncert Daniela Spanielaka w Akceleratorze Kultury

i

Autor: organizatorzy, mat.prasowe

Koncert Daniela Spaleniaka w Akceleratorze Kultury

2021-09-06 14:06

W najbliższy piątek, 10 września warto wybrać się do kaliskiego Akceleratora Kultury. Bo tam odbędzie się koncert kaliszanina Daniela Spaleniaka. Początek o godzinie 19.00.

Występ Daniela Spaleniaka to kolejny koncert organizowany przez OKP Wieża Ciśnień w ramach cyklu „Ciśnienie na muzykę”

Daniel Spaleniak to jest wykonawca, którego kaliszanie prawdopodobnie bardzo dobrze znają. Jeśli ktoś nie słyszał jego twórczości, to powiem, że jest to muzyka z pogranicza rocka, bluesa, folku. Taka bardzo osobista, intymna mieszanina różnych stylów. Bardzo ciekawy muzyk. Na koncercie wykona utwory, które wydał na swoich czterech płytach, ale także muzykę, którą napisał do seriali zagranicznych.

Mówi Piotr Bigora, dyrektor Wieży Ciśnień, któremu Akcelerator Kultury podlega.

Na scenie Danielowi Spaleniakowi towarzyszyć będzie Tomasz Merńca - skrzypek, kompozytor i producent muzyczny, twórca muzyki z pogranicza ambientu i muzyki eksperymentalnej. Występ dopełnią podkręcające klimat projekcje świet(l)ne.

Bilety są dostępne w Wieży Ciśnień i Akceleratorze Kultury. Możliwa rezerwacja telefoniczna: 62 766 43 40 i 62 751 90 99 lub droga mailową: galeria@wiezacisnien.kalisz.pl; koordynator@akcleleratorkultury.pl