kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz wraca do gry. Już prawie w komplecie

2024-01-11 10:08

Kilka tygodni przerwy, ale mieli na ten czas zadania domowe. Teraz wracają na boisko. Drużyna KKS Kalisz na pierwszym treningu na boisku pokazała formę. Już prawie w komplecie, bo kończy się leczenie kontuzji. W gotowości do walki i w bardzo dobrej formie, również tej mentalnej.

Wszyscy odrobili zadania domowe - mówi trener Paweł Ozga: Wrócili zdrowi i gotowi do pracy. Czekamy tylko jeszcze na Adriana Cierpkę, który rusza w przyszłym tygodniu. Pozostali zawodnicy są do mojej dyspozycji. Jest spora rywalizacja więc bardzo dobrze i pracujemy nad tym, żeby jeszcze wzmocnić zespół. Adrian jest ostatni, który nie jest jeszcze gotowy do gry zdrowotnie. Czekamy też na powrót Nestora, ale jego zatrzymały sprawy prywatne. Też w przyszłym tygodniu będzie już z nami.

kks

i

Autor: kks kalisz
kks

i

Autor: kks kalisz

To jest taki tydzień wprowadzający więc treningi nie są ciężkie. Pogoda nie rozpieszcza co prawda bo -10, ale jest słońce więc przyjemnie. Uważam, że bardzo dobrze to wyglądało – poziom piłkarski, tempo gry, zaangażowanie na wysokim poziomie - mówi Marcin Furtak. 

kks

i

Autor: kks kalisz
kks

i

Autor: kks kalisz

Pierwszy mecz sparingowy już 24 stycznia z Zawiszą Bydgoszcz. Rozegrany będzie na boisku na kaliskim Majkowie. Patronem medialnym trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az