kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz - tym razem na ostro. Nie tylko na boisku

2023-11-20 15:29

KKS Kalisz powraca na miejsce wicelidera tabeli 2 ligi z kompletem 18 punktów na koncie. Wszystko po niedzielnym meczu, w którym na terenie gospodarza pokonał 4:1 zespół Radunia Stężyca. Bramki dla trójkolorowych zaliczyli Mateusz Wysokiński, Nestor Gordillo po jednej oraz dwie Hubert Sobol.

Za nami trudny czas bo w ostatnich pięciu kolejkach wygraliśmy tylko raz - mówi trener KKS Paweł Ozga. To zwycięstwo na terenie bardzo dobrze zorganizowanego rywala smakuje podwójnie i bardzo nas cieszy. Na pewno jestem zadowolony z drużyny, bo bramki i wynik to jedno, ale nastawienie chłopaków, komunikacja na boisku, mowa ciała – to bardzo cieszy jako trenera. Mieliśmy okazję też przekonać się kto tak naprawdę jest z nami, a kto tylko udaje, że wspiera klub i zespół. Pokazaliśmy w tym meczu, że warto na nas stawiać i nie wolno przekreślać tej drużyny. Gratulacje dla moich chłopaków i gramy dalej. Mamy więcej punktów i cieszę się bo potrzebowaliśmy tego.

kks

i

Autor: kks kalisz

Kolejny mecz KKS rozegra u siebie już w sobotę, a podejmować będzie Zagłębie Lubin. Start o 16:00 a patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska.

kks

i

Autor: az