kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

KKS Kalisz na sparingowym półmetku

2024-02-01 14:57

Za nimi dwa z planowanych sześciu sparingowych meczów, w sobotę kolejny we Wrocławiu. KKS Kalisz już na półmetku rundy przygotowawczej. Ostatni sparing z Radunią Stężyca zagrał w osłabieniu z powodu drobnych kontuzji zawodników.

Sprawdzamy motorykę więc te mecze gramy w różnych składach - mówi trener drużyny Paweł Ozga:  Pracujemy mocno nad motoryką, ale też nad zmianą systemu gry jeśli chodzi o defensywę. Myślę, że jesteśmy coraz lepsi w tym. Radunia w całym meczu oddała 4 strzały, strzeliła 3 bramki, ale żadnej z jakiejś przygotowanej akcji. Wszystko to nasze indywidualne błędy, które po prostu trzeba poprawić. 

kks

i

Autor: kks kalisz

W sobotę gramy we Wrocławiu, to blisko więc liczymy na obecność kibiców - dodaje Paweł Ozga - Gramy na dawnym stadionie Śląska przy Oporowskiej. To będzie dobra okazja, żeby zobaczyć naszych zawodników na tle ekstraklasowego lidera. Zespół ŚLĄSKA zagra prawdopodobnie w najmocniejszym składzie. Mecz w normalnym wymiarze czasowym, będziemy trzy tygodnie do ligi więc z naszej strony też mniej eksperymentów. Zapowiada się ciekawe widowisko i oczywiście postaramy się wygrać. 

kks

i

Autor: kks kalisz

Mecz ze ŚLĄSKIEM WROCŁAW już w sobotę. Start o 12.00, a patronem medialnym Trójkolorowych jest Radio Eska. 

kks

i

Autor: az