sieranski

i

Autor: az

WYPRAWA

Kamil Sierański zdobył Afrykę. Marzenie spełnione

2023-09-03 13:28

Kamil Sierański zdobył Afrykę. Wyprawa, którą sam nazwał „ostateczną rozgrywką” zajęła mu blisko 2 miesiące. Ostrowianin sam na rowerze przemierzył Europę i dotarł do Maroka. I jak przyznaje odzyskał spokój, bo to było trzecie podejście do tej trasy i od 4 lat nie zrealizowane marzenie nie dawało mu spokoju.

Zjechał całą Europę i część Azji, ale to właśnie Afryka pozostawała największym wyzwaniem. Również dlatego, że poprzednio dwa razy trzeba było podróż przerwać, z różnych przyczyn. Tym razem udało się wszystko – dotrzeć na miejsce, pokonać własne słabości i ograniczenia, zrealizować misję charytatywną - zbiórkę na rzecz ośrodka dla głuchoniemych dzieci w Kaliszu.

Trudno to opisać słowami, kiedy docierasz na miejsce i wiesz, że wreszcie się udało - mówi Kamil Sierański - Ta adrenalina, emocje, działają jak narkotyk, uzależniają i ciągle chce się więcej. A niespełnione - nie dają spokoju więc cieszę się tym bardziej, że ta "ostateczna rozgrywka" poszła zgodnie z planem, że dałem z siebie wszystko. 

sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański
Kamil Sierański - wyprawa do Afryki
sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański

Relację z wyprawy znajdziecie na FB profilu Kamila Sierańskiego. Tam też link do zbiórki charytatywnej, do której wciąż można się jeszcze dołączyć. 

sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański
Źródło: Kamil Sierański zdobył Afrykę. Marzenie spełnione