Kalisz. Tragiczny pożar mieszkania. Nie żyje starszy mężczyzna

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

POŻAR

Kalisz. Tragiczny pożar mieszkania. Nie żyje starszy mężczyzna

2023-09-06 21:42

Tragiczny pożar mieszkania przy ul. Widok w Kaliszu. Nie żyje około 80-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w środę, 6 września około godziny 19.30.

Pożar wybuchł w jednym z mieszkań w wieżowcu przy ulicy Widok w Kaliszu. Zgłoszenie o pożarze kaliscy strażacy otrzymali około godziny 19.30. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów potwierdzono pożar. Z tego mieszkania wydobywał się dym. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej. Podczas akcji  strażacy ujawnili zwłoki mężczyzny w wieku około 80 lat – mówi mł. asp. Jakub Pietrzak, rzecznik kaliskich strażaków.

Z budynku ewakuowano kilkadziesiąt osób. Na miejscu działało łącznie 7 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Quiz dla prawdziwej złotej rączki. Znasz wszystkie te przyrządy?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywają się te klucze?
Jak nazywają się te klucze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE