Kalisz. Przed nami 6. edycja Nocy Zawodowców

i

Autor: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu

NAUKA

Kalisz. Przed nami 6. edycja Nocy Zawodowców

2023-10-03 14:15

Noc Zawodowców po raz 6. w Kaliszu. Wszystko odbędzie się w najbliższy piątek, 6 października w Hali Sportowej Olimpia w Kaliszu. Początek o 17.00.

Noc Zawodowców z roku na rok cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów z subregionu kaliskiego. Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych biorą udział w grze Zawodowy Express. Zwycięzców poznamy podczas finału Nocy Zawodowców, czyli 6 października. Tego dnia atrakcji na pewno nie zabraknie.

Przygotowaliśmy dla Was szereg pokazów zawodowych, elektrycznych, mechatronicznych, cukierniczych, fizjoterapeutycznych, gastronomicznych, fryzjerskich, kosmetycznych, krawieckich w bardzo szerokim i urozmaiconym wydaniu. Również czeka na Was konkurs: międzypokoleniowa bitwa na umiejętności, która będzie realizowana na stoiskach kaliskich szkół kształcących zawodowo. Wspólnie z Muzeum Techniki i Uzbrojenia Wojskowego w Kaliszu przygotowaliśmy wystawę i pokazy ciężkiego sprzętu wojskowego, do którego również będzie można zajrzeć od przysłowiowej kuchni – mówi Magdalena Sekura-Nowicka, dyrektorka Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

W programie są także występy taneczne i wokalne. Na scenie pojawią się Vanessa Power Kujawiak, Julia Podolska oraz Eliasz. Noc Zawodowców odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Rzemieślniczej. Potrwa od 17.00 do 20.00. Partnerem medialnym Nocy Zawodowców jest Radio Eska.

Kiedyś używał ich niemal każdy. Sprawdź, jak dobrze znasz nazwy zapomnianych przedmiotów

Pytanie 1 z 11
1
gramofon