Kalisz. Można pomóc uczniom ze szkoły w Pakistanie. Fundacja Bread of Life prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

SPOŁECZNE

Kalisz. Można pomóc uczniom ze szkoły w Pakistanie. Fundacja Bread of Life prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych

2024-05-01 15:30

Kaliski oddział Fundacji Bread Of Life chce wspomóc uczniów ze szkoły w Pakistanie. Fundacja prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych. Potrzebne są przede wszystkim zeszyty, długopisy, ołówki i piórniki.

Rok temu przedstawiciele Fundacji Bread Of Life w Kaliszu byli w Pakistanie. Podczas pobytu odwiedzili chrześcijańską szkołę, w której uczy się ponad 200 dzieci. Można im pomóc. Fundacja prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych. Mówi nam Tomasz Jeżyk, szef kaliskiego oddziału Bread of Life.

Zebraliśmy potrzeby i jak się okazało, brakowało takich zwykłych, podstawowych rzeczy piśmiennych. Dla nas może wydawać się to dziwne. A dla tych osób jest to bardzo duży wydatek. Dlatego zbieramy zeszyty, długopisy, ołówki, które zawieziemy bezpośrednio do szkoły.

Zbiórka trwa do 20 maja. Rzeczy można przynosić do siedziby fundacji przy al. Wolności od wtorku do czwartku od 10.00 do 16.00.

Quiz. Wiosna – ach to ty! Jak dobrze pamiętasz polskie piosenki o wiośnie?

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Wiosna – ach to ty!” Marka Grechuty. „Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi. Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te...”