nóż Ostrów

i

Autor: BŹ Śmierć 19-latka na promenadzie w Kłodzku. Wstrząsajace szczegóły

Sprawa kryminalna

Kalisz. Atak nożownika. Ofiara w szpitalu

2024-02-19 5:20

Stanął w obronie sprzedawczyni - dostał co najmniej trzy ciosy nożem. W niedzielę wieczorem,w Kaliszu przed jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Wyszyńskiego 37-latek został zraniony nożem przez 29-latka. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do ataku doszło w niedzielny wieczór przed spożywczym na kaliskim osiedlu Dobrzec. Jak wstępnie ustalono - 29-latek zadał kilka ciosów nożem 37-letniemu mężczyźnie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-latek zadał 37-letniemu poszkodowanemu co najmniej trzy ciosy nożem. Podłożem zajścia miało być to, że 37-latek stanął w obronie jednej ze sprzedawczyń. Cała sytuacja jest wyjaśniana. Jeszcze w niedzielę na miejscu zebrano materiał dowodowy, przesłuchano wszystkich świadków - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Napastnik został zatrzymany przez policję. 37-latek trafił do kaliskiego szpitala. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Sklep miał monitoring, całe zdarzenie powinno być na nagraniu.

Quiz. Najlepsze horrory po 2000 roku. Jak dobrze znasz te filmy grozy?

Pytanie 1 z 10
Który duet aktorów wcielił się w role słynnego małżeństwa demonologów Eda i Lorraine Warrenów w horrorze „Obecność” (2013)?