Colie

i

Autor: Canva Pies rasy owczarek szkocki długowłosy (colie)

Ciekawostki

Japończyk został psem i nie jest szczęśliwy? Do pełni radości brakuje mu jednej rzeczy!

2023-09-18 14:55

W Japonii żyje mężczyzna, który wydał kilkanaście tysięcy złotych na to, żeby zostać psem rasy colie. Tyle kosztował specjalnie utworzony dla niego kostium psa. Toco jednak nie jest do końca szczęśliwy, mimo że wydawało się, że spełnił swoje największe marzenie. Teraz do pełni szczęścia marzy o jeszcze jednym. Co to takiego? Przeczytajcie ten artykuł!

Japończyk, który został psem...

Toco, bo taki pseudonim nosi mężczyzna-pies to Japończyk, który tak bardzo zapragnął być czworonogiem, że zamówił specjalny, spersonalizowany kostium za kilkanaście tysięcy złotych. Udało się. Jest teraz psem rasy owczarek szkocki długowłosy (colie). Jednak nie jest do końca szczęśliwy, mimo wszystko.

Toco chce zmienić swoje życie jeszcze bardziej!

Toco, człowieko-pies nie jest w pełni szczęśliwy. Choć jest już psem, publikuje swoje materiały na YouTube, gdzie ma 50 tysięcy subskrybentów, doskwiera mu samotność. Marzy o założeniu rodziny. Marzy o kobiecie, która podobnie jak on zapragnęłaby założyć kostium i zostać psem.

Toco o byciu psem

Choć Japończyk o tym nietypowym zainteresowaniu dostrzega wady w swojej pasji, to cieszy się z bycia psem. Minusem, jaki doskwiera mężczyźnie, jest ciągłe chodzenie na czworaka. Mimo wszystko uważa, że sam fakt spełnienia marzenia i radość z tym związana jest ważniejsza od tego, jaki dyskomfort odczuwa.

Zobaczcie najdroższe (prawdziwe) psy na Świecie!

Dziecko i pies poparzone w Parku Skaryszewskim