Kalisz

i

Autor: fot. mir, eska.pl Ankieta można wypełnić do 14 kwietnia

Jak się mieszka w Kaliszu? Weź udział w badaniu

2021-04-02 13:20

Kaliszanie o swoim mieście. Teraz mieszkańcy mają okazję wypowiedzieć się w ankiecie na temat stanu Kalisza. Badanie ma być wykorzystane do przygotowania strategii rozwoju Kalisza do 2030 roku. Ankietę można wypełnić przez internet.

To jedna z niewielu okazji, by urzędnicy faktycznie usłyszeli głos mieszkańców. Pytania dotyczą wielu spraw, m.in. jakości edukacji, stanu dróg, dostępności mieszkań, czystości powietrza i samego miasta, czy transportu publicznego. Są też pytania o szeroko pojętą jakość życia w Kaliszu. Ankieta jest anonimowa, można wypełnić ją przez internet w ciągu kilku minut.

Wyniki badania posłużą do opracowania strategii rozwoju miasta do 2030 roku.

- Chcemy poznać zdanie mieszkańców na temat tego, jak się czują w przestrzeni Kalisza. Zastanawiając się nad odpowiedziami, prosimy spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat. Także z okresu przed pandemią. Wszystkich kaliszan serdecznie zachęcam do wypełnienia kwestionariusza

- mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Ankietę można wypełnić do 14 kwietnia.

Dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/w88pjuoZrJ7Hg33v7.

W formie papierowej ankietę można wypełnić w ratuszu przy Głównym Rynku 20 i w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE