Kalisz

i

Autor: fot. mir, eska.pl Ankieta można wypełnić do 14 kwietnia

Jak się mieszka w Kaliszu? Weź udział w badaniu

2021-04-02 13:20

Kaliszanie o swoim mieście. Teraz mieszkańcy mają okazję wypowiedzieć się w ankiecie na temat stanu Kalisza. Badanie ma być wykorzystane do przygotowania strategii rozwoju Kalisza do 2030 roku. Ankietę można wypełnić przez internet.

To jedna z niewielu okazji, by urzędnicy faktycznie usłyszeli głos mieszkańców. Pytania dotyczą wielu spraw, m.in. jakości edukacji, stanu dróg, dostępności mieszkań, czystości powietrza i samego miasta, czy transportu publicznego. Są też pytania o szeroko pojętą jakość życia w Kaliszu. Ankieta jest anonimowa, można wypełnić ją przez internet w ciągu kilku minut.

Wyniki badania posłużą do opracowania strategii rozwoju miasta do 2030 roku.

- Chcemy poznać zdanie mieszkańców na temat tego, jak się czują w przestrzeni Kalisza. Zastanawiając się nad odpowiedziami, prosimy spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat. Także z okresu przed pandemią. Wszystkich kaliszan serdecznie zachęcam do wypełnienia kwestionariusza

- mówi prezydent Krystian Kinastowski.

Ankietę można wypełnić do 14 kwietnia.

Dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/w88pjuoZrJ7Hg33v7.

W formie papierowej ankietę można wypełnić w ratuszu przy Głównym Rynku 20 i w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza przy ul. Kościuszki 1.