grand prix komeda

i

Autor: BŹ

Grand Prix Komeda

Grand Prix Komeda: Chajdecki lubi Ostrów

2024-06-12 23:10

Jedną statuetkę ma już na swoim koncie. Był też jurorem w konkursie. A teraz ma chrapkę na statuetkę numer 2! Bartosz Chajdecki był jednym z gości trzeciego dnia festiwalu Grand Prix Komeda Ostrów 2024. Kompozytor pojawił się przy okazji projekcji filmu "Różyczka 2", do którego napisał muzykę. Medialnym partnerem ostrowskiego festiwalu jest Radio Eska.

- Dobrze wraca się do Ostrowa. Mam nadzieję, że wrócę też w sobotę - po nagrodę:) - mówił z uśmiechem -  Bartosz ​Chajdecki, kompozytor, którego muzyka do filmu RÓŻYCZKA 2 - walczy w konkursie 13. festiwalu muzyki filmowej Grand Prix Komeda.

Artysta był jednym z gości trzeciego dnia ostrowskiego festiwalu.

Dobrze się wraca do Ostrowa. Dziś tylko na chwilę, ale mam nadzieję, że w sobotę zobaczymy się znowu i ja będę miał bardzo dobry powód, by do Ostrowa wrócić. Generalnie ten ostrowski festiwal jest dla nas bardzo ważny. To taki nasz „branżowy” festiwal. Jest jedynym dedykowanym polskim kompozytorom muzyki filmowej. To ważne dla nas wydarzenie i miejsce. W Ostrowie też mamy okazję się spotkać, pogadać, tutaj związują się fajne tematy czy projekty. Dlatego lubię tu wracać. Tym razem z filmem "Różyczka 2".

Powiedział nam Bartosz Chajdecki.

Muzyk spotkał się w środowy wieczór z ostrowską publicznością po projekcji filmu. Był też jego reżyser Jan Kidawa Błoński.

Chajdecki raz już wygrał w Ostrowie - w 2021 roku muzyką do filmu MISTRZ. Rok później był w jury konkursu - a teraz znowu walczy o statuetkę. Czy wygra? Przekonamy się już w sobotę, podczas gali na koniec festiwalu.

Medialnym partnerem Grand Prix Komeda jest Radio Eska.

QUIZ. Czy jesteś w związku z narcyzem? Dziesięć kluczowych pytań i tylko szczere odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Jak wyglądały początki Waszego związku?
Źródło: Grand Prix Komeda: Chajdecki lubi Ostrów