praliny

i

Autor: pixabay.com

Czekolady, praliny i inne pyszności - w Kaliszu odbędzie się FESTIWAL CZEKOLADY

2024-03-20 10:22

Łasuchy - to coś dla was! Będzie można popróbować tradycyjnych czekolad, pralin i innych słodkości. Będą też atrakcje dla najmłodszych. W Kaliszu na Głównym Rynku od 22 do 24 marca odbędzie się Festiwal Czekolady i Słodkości.

Od najbliższego piątku do niedzieli w Kaliszu, na Głównym Rynku odbywać się będzie Festiwal Czekolady. Będzie można popróbować różnych słodkości, ale także wziąć udział w warsztatach czy pokazach mistrzów cukierniczych. Na dzieci też czekają różne słodkie atrakcje, a zaprasza Katarzyna Ciupek, rzeczniczka prasowa kaliskiego urzędu miasta.

Przez cały weekend będzie bardzo słodko. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 w piątek i potrwa aż do godziny 22:00, a w weekend festiwal rozpocznie się wcześniej, bo od 10:00 i potrwa też do 22:00. 

Na Rynku Miasta będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! Manufaktury czekolady z całej Polski, te które już znacie, ale pojawią się też całkiem nowe wisienki na czekoladowym torcie. Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach - czytamy w komunikacie organizatorów. 

Szczegółowe info TUTAJ.

plakat

i

Autor: Festiwal Czekolady i Słodkości w KALISZU
plakat

i

Autor: Festiwal Czekolady i Słodkości w KALISZU