adam balski

i

Autor: BŹ

boks

Adam Balski z walką wieczoru podczas gali boksu w Kaliszu

2024-01-09 10:05

Wygrana podczas tej gali będzie przepustką do starcia o wymarzony tytuł Mistrza Świata. Adam Balski, bokser z Kalisza - zawalczy podczas gali boksu, która 27 stycznia odbędzie się w najstarszym polskim mieście.

Gala boksu już 27 stycznia w Kaliszu. Wśród zawodników dwóch kaliszan - drugi obecnie w rankingu WBC Bridger Adam Balski oraz Miłosz Grabowski. Walką wieczoru będzie starcie Balskiego. Z kim? Tego jeszcze nie ogłoszono.

Wygrana musi być! Drugie miejsce mam obecnie w rankingu więc to zobowiązuje. Walka będzie otwarciem drogi do Mistrzostw Świata. Po to trenujemy, po to ciężko pracujemy, by wygrywać. Ja kocham boks, to moja pasja, to moje życie. Teraz przed galą te treningi są bardziej intensywne. W planach są też sparingi. Wszystko po to, by wygrać.

Mówi nam zawodnik, który dodaje, że przed nim 10 trzyminutowych rund.

Zapraszamy wszystkich na galę. Emocji na pewno nie zabraknie. To nie tylko propozycja dla tych, którzy na co dzień się boksem interesują. Ale także dla tych, którzy mają ochotę dopiero ten sport poznać. Walki zapowiadają się naprawdę ciekawie.

KNOCKOUT BOXING NIGHT w Kaliszu, w Hali Arena - 27 stycznia.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

[QUIZ] Jaką postacią z anime jesteś?

Pytanie 1 z 6
Gdybyś miał się odrodzić, to kim wolałbyś być?