kks

i

Autor: kks kalisz

Piłka nożna

Z Orlika na stadion - rusz się z KKS

2023-10-24 9:47

Z Orlika na stadion. Ruszaj z nami w sportową przygodę. Tak klub KKS Kalis zachęca do wspólnego grania i zabawy. Już jutro zawodnicy zapraszają wszystkich chętnych na boisko.

To jeden z elementów akcji Wybierz Sport przygotowanej przez klub, a której pomysłodawcą jest Mateusz Wysokiński. 

Cieszę się, że udało mi się i byłem jeszcze jednym z tych roczników, które spędzały dzieciństwo na dworze, na boisku. Ale już w liceum widziałem jak orliki świeciły pustkami. Wiem z czym młodzież musi się dziś mierzyć stąd ten pomysł z boiskami piłkarskimi, spędzania czasu na powietrzy aktywnie.

kks

i

Autor: kks kalisz

Myślę, że ta akcja może przyjąć się dobrze, na to liczę - dodaje Mateusz Wysokiński. Taki jest zamiar, by poprzez wyjścia na boisko, wspólne treningi, gry na orlikach zachęcić do grania w piłkę nożną, do akademii piłkarskiej, ale też do sportu w ogóle. Bo on potrafi zaszczepić wiele ważnych wartości w naszym życiu – przez dyscyplinę, upór w dążeniu do celu.

A pograć z zawodnikami KKS będzie można już jutro od 16:00 do 18.00. Patronem medialnym klubu jest Radio Eska

kks

i

Autor: kks kalisz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE