Wielki turniej charytatywny dla Jagody!

i

Autor: organizatorzy

Wielki turniej charytatywny dla Jagody!

2022-03-24 10:28

Oldboye dla Jagódki! To będzie wielki turniej charytatywny. A wszystko po to, by pomóc małej Jagódce spod Kalisza, która choruje na SMA. Jej leczenie jest bardzo drogie. Potrzeba na nie ponad 9 milionów złotych. Dlatego w najbliższą sobotę (26.03) warto zajrzeć do Hali Arena w Kaliszu.

Na ten moment udało się zebrać prawie 3 miliony złotych. Rodzina i przyjaciele Jagody nie poddają się i organizują kolejne wydarzenie charytatywne, by jak najszybciej zebrać potrzebną kwotę na leczenie dziewczynki.

Z samego turnieju, który organizujemy, szykuje się wspaniała impreza charytatywna. Mamy nadzieję, że pojawi się dużo wspaniałych i dobrych ludzi, którzy wesprą naszą kochaną Jagódkę.

Mówi Paweł Michalak, dziadek dziewczynki.

W turnieju halowej piłki nożnej udział weźmie 16 drużyn. Ale to nie jedyne atrakcje jakie zostały zaplanowane.

Będą również koncerty, animacje dla dzieci, kiermasze. Licytacje bardzo fajnych przedmiotów np. koszulki z autografem Łukasza Fabiańskiego, byłego bramkarza reprezentacji Polski. Pojawią się także alpaki. Będzie basen i sauna do morsowania. Nie zabraknie pokazów strażackich.

Dodaje Paweł Olek, jeden z organizatorów wydarzenia.

Początek sobotniego turnieju o godzinie 09.00 w Hali Arena przy ul. Wyszyńskiego. Koncerty zaplanowano na godzinę 17.30.

Jagódce można pomóc wchodząc TUTAJ

QUIZ. Znasz te przysłowia o wiośnie. My podajemy początek, a Ty musisz dopasować zakończenie

Pytanie 1 z 15
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby...