Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach koło Kalisza w podziękowaniu  dla medyków

i

Autor: pixabay

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach w podziękowaniu dla medyków

2020-05-13 13:34

"Moja i twoja nadzieja" grupy Hey zaśpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach koło Kalisza. Zaśpiewali by podziękować służbom ratunkowym za ich trud i ciężką pracę.

— Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chełmcach składają podziękowanie wraz z życzeniami siły i nadziei tym, którzy tak wiele ryzykują na pierwszej linii walki z wirusem, narażając swoje zdrowie: Lekarzom, Pielęgniarkom, Ratownikom Medycznym oraz Służbom Mundurowym zaangażowanym w walce z koronawirusem. Wasza praca jest wyzwaniem niezwykle trudnym i odpowiedzialnym. Doceniając Wasz trud i zaangażowanie, pragniemy Wam podziękować tak, jak umiemy. Żadne słowa nie są w stanie opisać, jak ogromną wdzięcznością i szacunkiem darzymy każdego z Was. Niech to będzie nasze podziękowanie za Waszą trudną pracę i znak, że doceniamy Wasze poświęcenie, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Nagranie powstało z potrzeby serca. — Czytamy na stronie internetowej szkoły. 

Utwór wykonał Marcel Tułacz z klasy 6. Nagranie powstało domowym sposobem, uczniowie pracowali pod okiem nauczyciela Damiana Pyrka.

Zobaczcie sami :) 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE