Test and go ponownie w Kaliszu!

i

Autor: Urząd Miasta Kalisza

Test and go ponownie w Kaliszu!

2020-08-24 17:45

Już w najbliższą środę (26 sierpnia) będzie można przebadać się na obecność koronawirusa. Punkt typu test and go do poboru prób na obecność COVID-19 stanie na parkingu przed Stadionem Miejskim przy ulicy Łódzkiej. Osoby zainteresowane muszą dokonać wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

— Punkt typu test & go do poboru prób na obecność koronawirusa stanie przy ulicy Łódzkiej 19-29, na parkingu przed Stadionem Miejskim. Badania prowadzone będą w środę, 26 sierpnia, w godzinach 9:30-16:30, poprzez pobranie wymazu od osoby, która przyjdzie do namiotu wymazowego. Każdy z przebadanych mieszkańców otrzyma dostęp do wyników online, a w przypadku gdyby test dał wynik pozytywny, informację taką otrzyma także Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna (Sanepid).

Rejestracja telefoniczna na badanie prowadzona będzie 25 sierpnia pod numerem telefonu +48 61 6568075 w godzinach 8:00-15:00. — Informuje Urząd Miasta Kalisza. 

Punkt pobrań jest organizowany z inicjatywy Wojewody Wielkopolskiego, Łukasza Mikołajczyka we współpracy z Wielkopolską Brygadą Wojsk Obrony Terytorialnej, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kaliszu i Urzędem Miasta Kalisza.