Super osiemnastka w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu

i

Autor: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu

"Super osiemnastka" w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu

2021-06-16 10:47

18-ste urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka i można je świętować na różne sposoby. Można także po raz pierwszy oddać krew. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zachęca osoby, które w bieżącym roku ukończyły 18 lat, by podzieliły się tym cennym lekiem. I z tej okazji organizuje akcję ‘Super osiemnastka”.

18-tka to czas radości, zabawy, ale także  wielu ważnych życiowych egzaminów. Wchodząc w dorosłość można wykazać się dużą odpowiedzialnością np. poprzez podzielenie się krwią. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zaprasza w swoje progi wszystkie osoby, które w tym roku ukończyły 18 lat. Nie ma się czego bać, a na odważnych czekają niespodzianki.

Akcja Super osiemnastka jest dedykowana osobom, które w tym roku osiągnęły pełnoletność. Zachęcamy te osoby, żeby nas odwiedziły i oddały krew. A  my za okazanie tej dojrzałej postawy obywatelskiej odwdzięczymy się upominkiem. Na dawców, którzy po raz pierwszy oddadzą krew czeka niespodzianka.

Mówi ESCE Małgorzata Tarnawska, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Akcja „Super osiemnastka” prowadzona jest także w oddziałach terenowych: w Ostrowie, Ostrzeszowie, Koninie i Krotoszynie.

Super osiemnastka w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu

i

Autor: screenshot/https://krwiodawstwo.kalisz.pl/ Oddawanie krwi krok po kroku/ screenshot
Krwiodawstwo - badanie próbek dawcy