Śniadanie wielkanocne na Głównym Rynku w Kaliszu

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Śniadanie wielkanocne na Głównym Rynku w Kaliszu

2024-03-22 15:00

To będzie największe plenerowe śniadanie wielkanocne w Kaliszu. Już po raz kolejny kaliska fundacja CHOPS organizuje paschę dla samotnych i potrzebujących. Wszystko odbędzie się 31 marca na Głównym Rynku.

Na placu Głównego Rynku będą rozstawione stoły, na których pojawią się wielkanocne potrawy.

Zapraszamy wszystkich, którzy poczuliby się samotni, opuszczeni. Dla Was skierowane jest to spotkanie, aby podczas tych wielkich świąt nikt nie czuł się samotny - mówi Roman Żarnecki, prezes Fundacji CHOPS. 

Śniadanie rozpocznie się o godzinie 11.30. Dla osób, które przyjdą na śniadanie, przygotowane zostaną również paczki z żywnością.

Możecie państwo nas odwiedzić, przynieść dary, to co w waszych domach i sercu jest. Produktami, które przyniesiecie zasilimy paczki żywnościowe. W tym roku także rozdajemy kupony żywnościowe. Każdy kto chce go otrzymać może się z nami skontaktować i my taki kupon dostarczymy. Dzięki niemu, jeżeli ktoś przyjdzie na śniadanie wielkanocne z tym kuponem, to otrzyma paczkę żywnościową - wyjaśnia Roman Żarnecki

Po bon żywnościowy, a także ws. pomocy czy wsparcia organizacji wydarzenia można zgłosić się do Fundacji CHOPS pod nr tel. 729-846-415

Wielkanoc 2024. Sprawdź, jak dobrze znasz zwyczaje świąteczne z całego świata

Pytanie 1 z 10
Z czym dawniej przychodzono do kościoła w Niedzielę Palmową?